Zestawy do hybryd

Czym są lakiery hybrydowe?

Wiele osób styka się z tym pojęciem po raz pierwszy. Mimo to nie brakuje także prawdziwych fanek tych lakierów!
Z całą pewnością jest to pewna nowość, ale z wielkim impetem podbija coraz więcej kobiecych serc.
Przede wszystkim dlatego, że choć nakładanie ich wymaga pewnej wprawy, używając lakierów hybrydowych, skutecznie można zapomnieć o tych tradycyjnych.
Aby jednak móc w pełni cieszyć się lakierami hybrydowymi, należy nabyć zestaw startowy, czyli najbardziej podstawowe i niezbędne produkty, dzięki którym nasze paznokcie będą zachwycać, a przede wszystkim utrzymywać się w nienagannym stanie nawet przez trzy tygodnie.

Zestawy do manicure hybrydowego nie są takie tanie jak tradycyjne lakiery.

Mimo to warto zainwestować, ponieważ koszta szybko się zwracają. Między innymi można przecież wykonywać piękne paznokcie w domu i nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów związanych z profesjonalną manikiurzystką.
Warto zainwestować więc w mały zestaw, który idealnie sprawdzi się, zarówno na początek przygody z hybrydami, jak i podczas podróży, gdy ważny jest mały rozmiar kosmetyków. W klasycznym zestawie startowym mieszczą się zazwyczaj miniaturki wybranych lakierów hybrydowych w różnych kolorach, baza, na którą nakłada się lakier, utwardzacz, który nanosi się na lakier, aby paznokcie i lakier były mocniejsze oraz lampa UV lub LED, która ma za zadanie utrwalić lakier na płytce paznokcia i sprawić, że będzie się on na niej trzymał nawet przez najbliższe trzy tygodnie.

About The Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *