Porada wybierania lakierów hybrydowych

O lakierach hybrydowych słyszy się dopiero od niedawna. Do tej pory popularne były jedynie tradycyjne lakiery. Kobiety nie miały więc zbyt wielu możliwości. Jeśli chciały mieć ładnie pomalowane paznokcie, i tak musiały skusić się na lakier tradycyjny.
Jednak od pewnego czasu lakiery hybrydowe zyskały zupełnie nowego znaczenia i większość pań już w ogóle nie chce korzystać z tradycyjnych metod!
Nie można się temu dziwić. Choć lakiery hybrydowe mogą być kłopotliwe w aplikacji, zwłaszcza na początku, to po dłuższym stosowaniu trudno byłoby wrócić do tradycyjnych lakierów.

Jakie lakiery hybrydowe warto wybrać?

W tej chwili istnieje kilka czołowych marek, które są najbardziej rozpoznawalne, jeśli chodzi o produkcję lakierów hybrydowych oraz wszelkich akcesoriów z nimi związanych. Warto wybierać więc polecane produkty, ponieważ zawsze istnieje ryzyko alergii, która może wystąpić w przypadku zetknięcia skóry z lakierem. Dlatego też zalecane jest wykonywanie testów na jednym paznokciu, jeśli nigdy wcześniej nie miało się styczności z hybrydami.
Dużym plusem lakierów hybrydowych jest to, że występują w wielu odcieniach i tak naprawdę nawet najbardziej wybredne osoby są w stanie wybrać kolor idealny dla siebie.
Niestety lakiery hybrydowe są nieco droższe od tych tradycyjnych. Używane jednak w rozsądny sposób, starczają naprawdę na długo.
Świetnie sprawdzają się także termiczne lakiery hybrydowe, które zmieniają kolor pod wpływem panującej temperatury. Dzięki temu można mieć aż dwa odcienie!

About The Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *