Czym się różnią lakiery hybrydowe od tradycyjnych?

Lakiery hybrydowe są ostatnio na topie i mówi się o nich coraz więcej. Przede wszystkim dlatego, że są o wiele trwalsze niż te tradycyjne, a dodatkowo zachwycają swoją kolorystyką.
Z początku kobiety podchodziły do nich nieufnie, ale z biegiem czasu lakiery hybrydowe zyskały naprawdę pokaźne grono zadowolonych klientek, które nie wyobrażają sobie już używania tradycyjnych lakierów.

Czym są lakiery hybrydowe i czym różnią się od tych tradycyjnych?

Przede wszystkim składem! To dzięki zupełnie innej formule, lakiery hybrydowe mogą wytrzymać na paznokciach nawet trzy tygodnie! Oczywiście wszystko zależy od tego, jak szybko rośnie płytka paznokcia. Wiadomo, że po trzech tygodniach pojawić się mogą odrosty, ale lakier sam w sobie nie odpryskuje, nie rysuje się, ani nie zdziera się. Dobrą wiadomością jest także to, że lakier hybrydowy nie tworzy smug, a więc aplikując go równomiernie, nie trzeba bać się o to, że powstaną nieestetyczne wgłębienia, czy rysy.
Zasadniczą różnicą jest fakt, że paznokcie pokryte lakierem hybrydowym należy umieścić pod specjalną lampą UV lub LED, która umocni lakier i sprawi, że będzie się doskonale prezentował.
Oczywiście paznokcie muszą być specjalnie przygotowane. Muszą być w dobrej kondycji. Inaczej nałożenie lakierów hybrydowych jedynie je osłabi. Muszą być także profesjonalnie opiłowane i zmatowione za pomocą specjalnego pilnika. Należy nałożyć na nie także bazę, a później lakier i specjalny utwardzacz, który zbije równo lakier i umocni go jeszcze przed włożeniem pod lampę.

About The Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *