Lakiery oraz bazy i topy hybrydowe

Lakiery hybrydowe to prawdziwe odkrycie ostatnich lat. Wiele kobiet pokochało je na tyle, że nie wyobraża już sobie powrotu do klasycznych lakierów, które bardzo często pozostawiały nieestetyczne smugi, albo wgłębienia, gdy zbyt szybko dotknęło się jakiegokolwiek przedmiotu. Lakiery hybrydowe to prawdziwa rewolucja, która podbiła współczesny świat kosmetologii. Ogromnym plusem jest także to, że można nabyć własny zestaw do tworzenia hybryd i dzięki temu zaoszczędzić na wizytach u kosmetyczki.

Jakie bazy i topy hybrydowe wybrać?

Dla każdego, kto już trochę interesuje się lakierami hybrydowymi, z całą pewnością nie będzie żadnym zdziwieniem to, że pod lakier należy nałożyć specjalną bazę, która chroni paznokieć podczas nakładania lakierów hybrydowych oraz umieszczania paznokci pod lampą UV.
Dodatkowo baza jest bardzo gęsta, co umożliwia przedłużanie paznokcia, nadawanie mu dowolnego kształtu, a także wypełnianie drobnych wgnieceń, czy wgłębień w paznokciu.
Warto też wybrać dobry top hybrydowy. Top używa się inaczej niż bazy. Nakłada się go na pomalowanego już paznokcia i dopiero wtedy umieszcza się go pod lampą UV. Top ma na celu umocnić paznokieć oraz lakier, a także przyspieszyć zastyganie lakieru. Jest doskonałym wykończeniem, ponieważ istnieje kilka rodzajów topów. Bardzo popularny jest top matujący, który nadaje paznokciom matowe wykończenie oraz top glitter, który nadaje paznokciom połysku, dzięki temu, że zawiera w sobie drobinki brokatu, który utrzymuje się nawet do czterech tygodni.

About The Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *